Iwona/ 3 czerwca, 2014/ Archiwum, Imprezy dla dzieci

1 czerwca w całej Polsce obchodzony jest Dzień Dziecka. W Bibliotece Dziecięcej ”Nad Skałą” również nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych milusińskich. Dzieci na swoje święto zostały zaproszone już w piątek 30 maja. W tym dniu pracownicy biblioteki zadbali o to, aby mimo niesprzyjającej pogody wszystkie dzieci były radosne, uśmiechnięte i obdarowane niespodziankami. Uczestnicy imprezy brali udział w konkurencjach sprawdzających ich zręczność, spostrzegawczość i szybkość. Niektórzy przyszli przebrani za postacie bajkowe. Każde dziecko zaprezentowało swój ubiór. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie i składanie domków na czas. W tym dniu radość i zabawa wypełniły całą czytelnię. Wszystkie dzieci otrzymały niespodzianki.

Do końca roku szkolnego w bibliotece Nad Skałą zajęcia dla dzieci odbywają się w każdy piątek o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy !