Iwona/ 26 lutego, 2014/ Archiwum, Imprezy dla dzieci

Biblioteka Dziecięca ”Nad Skałą” przygotowała spotkanie dla babć i dziadków, na którym wnuki zaprezentowały program w formie wspólnej zabawy, by w ten sposób wyrazić swoją miłość. Dzieci opowiadały o swoich babciach i dziadkach, mówiły wierszyki, a najmłodsza wnuczka, 3-letnia Anielka, która obchodzi swoje urodziny w Dzień Babci zaprezentowała krótki program artystyczny, grając na skrzypkach. Odbył się również quiz ze znajomości zainteresowań swoich pociech, dziadkowie losowali karteczki z nazwami zwierząt i ptaków, których głosy musieli później naśladować. Była również pantomima w wykonaniu dzieci, za pomocą której przedstawiły one czynności, które wykonują w pomaganiu dziadkom.W podziękowaniu za ich miłość i poświęcenie, wnuki wręczyły własnoręcznie wykonane kolorowe kwiatki, życząc dużo zdrowia i 100 lat życia!