Dostęp tylko do książek elektronicznych

Iwona/ 16 marca, 2020/ Aktualności, Ogólne

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że od 16 marca 2020 r. wszystkie biblioteki w Starachowicach są nieczynne.
W tym czasie proponujemy korzystanie z książek elektronicznych IBUK Libra. Tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze dostępu do w/w zasobów prosimy o wysłanie wiadomości przez Facebooka o treści „kod – literatura piękna” lub „kod literatura popularnonaukowa”. Najpóźniej w ciągu godziny otrzymacie Państwo indywidualny kod PIN.
Następnie należy zarejestrować się na https://libra.ibuk.pl/ Po zalogowaniu klikamy w prawym, górnym rogu w ustawienia, wybieramy – „Moje biblioteki” a następnie – „DODAJ KOD PIN”. W puste pola wpisujemy otrzymany kod i zatwierdzamy (DODAJ).

Z wybranych zasobów można korzystać bezpłatnie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, z dowolnego miejsca, za pomocą komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.

W świętokrzyskiej e-czytelni można znaleźć m.in. fantastykę, kryminały, sensacje, thrillery, romanse, poezję, opowiadania dla dzieci oraz książki popularnonaukowe z różnych dziedzin.