Beata Dmowska cykl Natalia Korolczuk

Iwona/ 8 kwietnia, 2021/ Aktualności, Nowości, Ogólne

? Spadek T.1

Zdrada boli, dodatkowo jest przykro, kiedy ukochana córka oraz wiarołomny mąż namawiają do wizyty u psychiatry. Mąż oprócz kochanki ma też wspólniczkę i wszyscy są zainteresowani wyeliminowaniem Natalii. Jedynym wyjściem z tej sytuacji, oprócz pozwu o rozwód jest przeprowadzka do opuszczonego gospodarstwa dziadków. Niestety i tam bohaterka nie jest bezpieczna a na ukrytą biżuterię babci Zosi jest coraz więcej chętnych. Stare gospodarstwo Romanówka stopniowo wydobywa ze swych zakamarków najdziwniejsze sekrety i wspomnienia.

? Przysługa T.2

W drugim tomie powieści akcja nabiera tempa. Pojawia się kilka nowych postaci. Do życia Natalii powoli wkracza stabilizacja. Kobieta jest pełna zapału i razem z córką planują otwarcie pensjonatu w wyremontowanym domu po dziadkach. Pomaga im przyjaciółka Natalii -Karolina. Sprawy skomplikują się, kiedy poszukiwacze skarbu babci Zosi odkryją ludzki szkielet, niekoniecznie pochodzący z czasów drugiej wojny światowej. Niebawem Marta, córka Natalii znajdzie się w niebezpieczeństwie. A skarb? Póki co wciąż czeka na odnalezienie.

Aldona Bałtowska-Jagieła

Książki do wypożyczenia w Filii nr 6 (Staszica 9), w Filii nr 9 (Ostrowiecka 134) oraz w Bibliotece Głównej (Kochanowskiego 5).

Okładki książek