Co się dzieje w Filii nr 6 „Nad Skałą”

Iwona/ 22 kwietnia, 2020/ Aktualności, Ogólne

Przygotowaliśmy dla Państwa nowe książki. Zostały wybrane z bogatej oferty wydawniczej, opisane i zszyte, aby dłużej mogły służyć. Stare i zniszczone oczekują na wywiezienie. W magazynie puste regały są gotowe na przyjęcie książek – zwrotów od czytelników. Zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej książki te będą musiały przejść kwarantannę. Porządkowanie magazynu odkryło sentymentalne znaleziska z poprzedniego wieku. Na kawę nie starczyło już czasu 😉
Pracujemy także zdalnie. W domowych warunkach przedłużamy terminy zwrotu książek poprzez elektroniczny system biblioteczny. Piszemy również recenzje, z którymi mogą Państwo zapoznać się w zakładce Nowości na naszej stronie internetowej. Bierzemy udział w szkoleniach online i na bieżąco śledzimy strony i blogi literackie.
Jesteśmy do telefonicznej dyspozycji czytelników w razie potrzeby otrzymania kodu IBUK Libra lub uzyskania odpowiedzi dotyczących spraw biblioteki.