8 Narodowe Czytanie

Iwona/ 7 września, 2019/ Aktualności, Imprezy i spotkania

Tegoroczne Narodowe Czytanie obchodziliśmy razem z V Dniem Seniora. Spotkanie rozpoczęła dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Jolanta Sopińska. Następnie Magdalena Mroczek – kierownik biblioteki dla dzieci „Plastuś” odczytała list prezydenta RP z okazji 8 Narodowego Czytania.

Nowele czytali : starosta starachowicki Piotr Babicki, dyrektor Spółdzielczego Domu Kultury Beata Wiśniewska, dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury Aneta Kordasiewicz, dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki Paweł Kołodziejski, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Agnieszka Lasek- Piwarska, prezes Towarzystwa Przyjaciół Starachowic Adam Brzeziński i starachowicki animator kultury Andrzej Jacek Tarnowski.

Podczas spotkania wystąpiła młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Starachowicach, zespół seniorów Srebrne Nuty oraz dzieci ze Starachowickiego Klubu Karate.

Spotkanie prowadził kierownik Referatu Polityki Senioralnej UM Starachowice Piotr Ambroszczyk.

Więcej fotografii w galerii zdjęć