69 Ogólnopolski Konkurs Recytatorki – zapraszamy na eliminacje rejonowe!

Iwona/ 27 lutego, 2024/ Aktualności, Konkursy, Ogólne

Towarzystwo Kultury Teatralnej oraz Park Kultury w Starachowicach zapraszają do udziału w rejonowych eliminacjach do 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i osób dorosłych.

Eliminacje odbędą się 22 marca (piątek) o godzinie12:00 w Parku Kultury, ul. Leśna 2, budynek Gimnazjum nr 3 – sala pomarańczowa II piętro

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ma długoletnią historię. Jego organizatorem jest działające od ponad 100 lat Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie, które patronem 69. konkursu ogłosiło Zbigniewa Herberta.

Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie i zgłoszenie repertuaru nieprezentowanego w poprzednich edycjach konkursu, ani innych konkursach recytatorskich i odpowiadającego założeniom wybranego turnieju.

Konkurs przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów:

TURNIEJ RECYTATORSKI
TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ
TURNIEJ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA
WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

KARTĘ ZGŁOSZENIA, która do pobrania jest na stronie internetowej parkkultury.starachowice.eu

należy wysyłać na adres:[email protected]. do dn.20.03.2024r.

Wszystkie niezbędne dokumenty wraz z regulaminem znajdują się także w wydarzeniu 69 Ogólnopolski Konkurs Recytatorki na Facebooku Parku Kultury w sekcji ,,DYSKUSJA”.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.