Iwona/ 27 października, 2017/ DKK Nad Skałą

10 lat działalności Dyskusyjnego Klubu Książki przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. A. Dygasińskiego w Starachowicach to 115 spotkań i 140 omówionych tytułów. Długie rozmowy, refleksje i przemyślenia. Wspólne przeżycia na spotkaniach sprawiły, że jesteśmy silne i mądrzejsze o te wszystkie przeczytane, przedyskutowane książki. Czerpiemy ze wspólnej lektury radość i motywację do dalszego odkrywania emocjonującego świata literatury.

Wspomnienia utrwalone na zdjęciach w formie prezentacji rozczuliły nas. Oglądając je i jedząc pyszne torty upieczone przez Panią Ewę Szklarczyk, życzyłyśmy sobie wielu następnych spotkań.

Program kulturalny Dyskusyjne Kluby Książki finansowany jest ze środków Instytutu Książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Jolanta Sopińska